Knihovna opět OTEVŘENA

Vážení čtenáři,

v souladu s nařízením vlády a rozvolňováním opatření v souvislosti s šířením koronaviru je Obecní knihovna ve Václavovicích od pondělí 26. dubna 2021 znovu otevřena v obvyklém čase.

Vezměte prosím na vědomí, že stále je třeba dodržovat zvýšená hygienická pravidla:
VSTUP DO KNIHOVNY JE MOŽNÝ POUZE S ROUŠKOU NEBO ZAKRYTÝMI ÚSTY A NOSEM.
BĚHEM NÁVŠTĚVY KNIHOVNY DODRŽUJTE BEZPEČNÉ ROZESTUPY A HYGIENICKÁ DOPORUČENÍ.
V PŮJČOVNÁCH SE PROSÍM ZDRŽUJTE JEN NEZBYTNĚ DLOUHOU DOBU. POHYB OSOB MŮŽE BÝT V PŘÍPADĚ POTŘEBY REGULOVÁN.

Knihovna bude poskytovat jen základní absenční výpůjční služby, tj.  bude
k dispozici pouze pro vracení a půjčování knih a časopisů, případně pro vyzvednutí rezervovaných nebo odložených dokumentů.

Veškeré prezenční služby (tzn. veřejný internet a čítárna) nebudou poskytovány.

Všechny kulturní a vzdělávací akce jsou do odvolání zrušeny. Budeme vás informovat.

Těšíme se na vás.
Vaše knihovna

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Administrátor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.